هتل

هتل 4 ستاره رویال پارک

هتل چهار ستاره رویال پارک سرعین یکی از مجلل ترین هتل‌های شمال غرب کشور و تنها هتل چهار ستاره تاپ استان اردبیل، در نوروز سال ۱۳۹۷ در مرکز شهر سرعین افتتاح گردیده است. این هتل، در خیابان دارایی واقع شده است. به واسطه این موقعیت مکانی، شما فاصله اندکی با مرکز شهر خواهید داشت. ضمن اینکه با وجود امکانات فوق‌العاده‌ای که در این هتل برای میهمانان پیش‌بینی شده، نیاز به جابه‌جایی‌های چندان در شهر نخواهید داشت؛ در واقع هر آنچه بخواهید، بهترینش در هتل محل اقامت‌تان در دسترس است. اگر به دنبال اقامتی به دلنشینی یک رویا و لوکس از جنس آب های گرم معدنی را خواستارید این هتل از اصلی ترین چشمه آبگرم معدنی سرعین چشمه گاومیش گلی در تمامی استخر های خصوصی و عمومی خود استفاده می کند.  هتل رویال پارک به عنوان اولین هتل آبدرمانی خاورمیانه که موفق به عضویت در اتحادیه Spawatter  اروپا شده است، شناخته می‌شود. این هتل تازه تآسیس با ۴ طبقه و ۲۲ باب اتاق های استاندارد دو تخته، سه تخته، سوئیت های چهار تخته و اتاق های VIP دارای حوضچه آبگرم معدنی برای اولین بار در ایران، استخر های VIP خانوادگی؛ تجربه ای به یاد ماندنی و اقامتی لوکس را برای شما میهمانان گرامی به ارمغان می آورد.

تمامی اتاق های هتل رویال پارک از امکانات مدرن، دکوراسیونی زیبا در طرح ها و معماری فاخر و مجلل برخوردار هستند. از امکانات داخل اتاق ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تخت خواب هایی راحت

نورپردازی بی نظیر در اتاق ها که محیطی آرام و دلنشین برای میهمانان ایجاد کرده است.

کاناپه های تخت شو

مبلمان

تلوزیون هوشمند

میزآرایش

مینی بار

تجهیزات گرمایشی و سرمایشی

کمد

سرویس فرنگی و ایرانی

حمام و سشوار

وسایل ضروری بهداشتی داخل اتاق

بوفه صبحانه رایگان

اینترنت رایگان

گاو صندوق

چای ساز و وسایل پذیرایی در اتاق

انواع اتاق های رویال پارک سرعین

اتاق ها دو تخته استاندارد: فضایی دلپذیر، محیطی دلنشین و آرام برای خلوت خود بعد از استفاده از مجموعه آبدرمانی در اتاق های استاندارد دو تخته دبل و توئین را تجربه کنید.

اتاق های سه تخته استاندارد: فضایی دلپذیر، محیطی دلنشین و آرام برای خلوت خود بعد از استفاده از مجموعه آبدرمانی در اتاق های استاندارد سه تخته ( یک تخت دبل و یک تخت سینگل) را تجربه کنید.

سوئیت های چهار تخته : لذتی آرامش بخش را در سوئیت های لوکس با نورپردازی بی نظیر میهمان ما باشید.

تمامی سوئیت های هتل رویال پارک دارای یک خواب و نشیمن هستند و یک تخت دبل در اتاق خواب و دو تخت سینگل در نشمین آنها وجود دارد. این اتاق ها دارای کاناپه تخت شو می باشند. فضای دلپذیر و لوکس این سوئیت ها به شما امکان تجربه لذتی از جنس آرامش را در کنار خانواده تان به ارمغان می آورد. خواب راحت در این سویئت ها بعد از استفاده از مجموعه آبدرمانی رویال پارک دست یافتنی ترین آرامش این سوئیت ها برای شما می باشد.

سوئیت امپریال: به سبک یک میهمان ویژه (رئیس جمهور) سفر کنید!!

 این سوئیت با دکوراسیون متفاوت، لوکس و مجلل برای میهمانان بلند پایه طراحی گردیده است  که از ویژگی های این سوئیت چشم انداز کوه سبلان می باشد. این اتاق دارای یک اتاق خواب و یک نشیمن است که یک تخت ویژه سلطنتی در اتاق خواب و دو تخت سینگل در نشیمن آن وجود دارد. نورپردازی و دکوراسیون منحصر به فرد این اتاق لذت اقامت شما را چندین برابر می کند.

اتاق های VIP :  اقامتی به دلنشینی یک رویا و آرامشی وصف ناپذیر از جنس آب های گرم را در این اتاق تجربه کنید. این اتاق ها دارای حوضچه های آبگرم معدنی برای اولین بار در ایران می باشند. در این اتاق ها امکان ماساژ در اتاق به طور خصوصی تعبیه شده است تا میهمانان لذت آبدرمانی را در محیطی لوکس، خصوصی و کوچک را در کنار خانواده خود تجربه کنند. با اقامت در این اتاق لحظات بی نظیر و منحصر بفردی را در گنجینه خاطرات خود ثبت کنید.

پیشنهاد ویژه رویال پارک جهت ثبت بهترین لحظات و مهمترین تاریخ های زندگی تان در اتاق های VIP ( ماه عسل، سورپرایز تولد و …)

استخر های VIP: فرصت لذت بردن از آبگرم معدنی به همراه سونای خشک را در واحد های استخر VIP  سانسی؛ به همراه خانواده خود تجربه کنید. از جمله امکانات این واحد مبلمان پذیرایی و امکان استفاده از ماساژ خصوصی می باشد.

سوئیت های چهار تخته

اتاق های استاندارد

اتاق های VIP

پرزیدنت روم

نمای بیرونی

لابی و سالن ها

استخر VIP

رستوران و کافی شاپ

enemad-logo