آبدرمانی

مجموع آبدرمانی مدرن

آبگرم مجموعه آبدرمانی رویال پارک سرعین از محل چشمه سحر آمیز گاومیش گلی تأمین گردیده که از تماس برف های مذاب کوه سبلان با سنگ های ماگمایی گدازه های آتشفشانی در اعماق زمین به نقطه جوش رسیده و از محل چشمه گاومیش گلی فوران می کند و همچنین دلیل خاصیت درمانی آن جذب سریع املاح آن از طریق پوست است.

Women Hammam

حمام ترکی:

اگر به دنبال خاطرات حمام قدیمی هستید، حمام ترکی مجموعه به سبک معماری رومی طراحی گردیده که خدمات منحصر به فرد همراه با لطافت پوست و آرامش را به شما هدیه خواهد داد.

اتاق سنگ آرامش:

تجربه استثنایی از دل عرفان شرقی در بستر سنگ های گرم شده توسط هیترها با رفع دردهای جسمی و تنش روحی به همراه حس ناب از سبکی و رهایی

Hot Stone Sauna
Slimming Capsule

کپسول لاغری:

در این دستگاه از بخار گرم استفاده می شود. حرارت بخار که برای جسم و روح شما سودمند می باشد باعث کاهش استرس، کاهش درد و سم زدایی و کاهش وزن می شود.

اتاق ماساژ:

ماساژ به عنوان یک طب جایگزین و مکمل در نظر گرفته می شود. ماساژ می تواند در کاهش استرس، درد و تنش عضلانی مفید باشد. از خدمات ما برای رسیدن به یک آرامش کامل از همراهی بهترین کارشناسان و متخصصین ماساژ بهره مند می شوید.

SPA (3)
Royal 3D (23)

ویکی شاور:

این دستگاه با فشار شدید آب، موجب زدودن چربی های پوست و ماساژ با آبگرم می شود. از خدمات ما برای رسیدن به یک آرامش کامل با همراهی متخصصین ماساژ بهره مند خواهید شد.

اتاق نمک:

برای بهبود نارسایی پوستی و تنفسی از جمله آسم، برونشیت، سینه پهلو، سینوزیت و سرفه های مداوم اتاق نمک را برای پذیرایی از شما مهیا کرده ایم. در اروپای شرقی این درمان توسط پزشکان نیز تجویز می شود. بسیاری از پزشکان معتقدند استنشاق نمک یونیزه شده علائم مربوط به سیگار کشیدن، مانند سرفه را بهبود می بخشد و موجب آرامش و رفع استرس می گردد.

Men Salt Room (1)
Cave

غار آرامش:

در عمق 20 متری زمین در فضای تاریک امکان ویژه ای برای شما همراه با آبگرم در نظر گرفته شده است. این غار حس متفاوت و آرامبخشی را برای شما همراه با موسیقی آرام و لذت بخش مهیا نموده است.

استخر و آبدرمانی:

ما با سه نوع استخر متفاوت برای کودکان، استخر تفریحی و استخر آبگرم معدنی که از چشمه سحرآمیز گاومیش گلی تأمین گردیده است، محیطی دلپذیر، شاد و مفرح را برای شما خلق کرده ایم.

(Pool) (3)
Sauna (1)

مجموعه سونا:

سه نوع متفاوت سونا که شامل سونای خشک و سونای بخار سرد و بخار گرم می باشد. باعث کاهش وزن و بهبود سیستم تنفسی شما می شود.

جکوزی:

سه نقطه از بدنتان با آب ماساژ داده می شود و برای شما همراه با موسیقی فضای بی نظیری مهیا شده است.

Jacuzzi
GYM (2)

مرکز فیتنس:

برای داشتن اندامی ایده آل با مدرن ترین دستگاه های روز دنیا در یک فضای بی نظیر از خدمات مرکز فیتنس مجموعه رویال پارک سرعین بهره مند شوید.

سالن آرایش:

در سالن آرایش انواع خدمات پوستی و آرایشی به میهمانان ارائه می گردد.

Beauty Center
Roof Garden (4)

روف گاردن:

در کنار مجموعه اسپای آقایان فضای روف گاردن جهت حمام آفتاب و استفاده از جکوزی به همراه استنشاق هوای تازه را فراهم نموده ایم. در این فضا علاوه بر آن امکان پذیرایی و استفاده از نوشیدنی های گرم و سرد فراهم گردیده است.

مجموعه آبدرمانی آقایان

مجموعه آبدرمانی بانوان

استخر VIP

enemad-logo